aktuality

Vrchlabí Špindl Tour Škoda Auto 2012

Tuto sobotu 23.6. proběhl úspěšně druhý ročník Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto za účasti cca 1100 závodníků všech věkových kategorií. I samotný Krakonoš nám byl nakloněn a zajistil nádherné počasí. Gratulujeme vítězům jednotlivých závodů, ale i ostatním cyklistům, kteří zdárně absolvovali připravené trasy. Těm, kteří se zranili, přejeme brzké uzdravení.

Hladký průběh celého dne zajišťovalo mnoho nadšených dobrovolníků například z řad dobrovolných hasičů Prostřední Lánov a Čistá, obyvatel měst Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Lánov a dalších z celé ČR, dále příslušníci Policie ČR i Městké Policie, těm všem patří velký dík. Nesmíme opomenout Správu KRNaP, vedení měst a občany obcí, kterými závod pojížděl, všechna infocentra v regionu Krkonoš, která veřejnosti přinášela informace o závodě. Konání závodu umožnili především partneři Havex, Letiště Vrchlabí, Město Vrchlabí, Skiareál Herlíkovice, Skiareál Špindlerův Mlýn, Regioncard Krkonoše, areál Eden Herlíkovice, Juta a.s., společnost KVK a.s., Enviterm a.s., kteří poskytli finanční a jinou podporu.

Doufáme, že si všichni zúčastnění náš závod užili a těšíme se na Vás při dalším ročníku závodu Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto ze seriálu Kolo pro život.

Všem ještě jednou děkuje pořádající agentura „EFA“ Edge For All s.r.o

Výsledky závodu na  www.kolopro.cz
Fotogalerie ze závodu ZDE.

PR článek EFA

Ski test club

Staňte se i Vy členem našeho Ski test clubu. Každý člen Ski test clubu obdrží věrnostní kartu, která ho opravňuje čerpat různé výhody a slevy na služby společnosti „EFA“ EDGE FOR ALL, s.r.o.