Firemní akce & Outdoor training

Firemní akce, jinak také eventy, mají nejrůznější podobu. Nejčastěji využívané formy jsou: teambuilding, teamspirit a teamwork. Pro každou firmu je důležité, aby akce byla maximálně efektivní a přinesla konkrétní výsledek. Než se rozhodnete firemní akci uspořádat, dobře zvažte, proč a s jakým cílem chcete akci realizovat a k čemu má napomoci.

Při tvorbě firemních akcí klademe důraz na přesnou přípravu dle požadavků a cílů klienta. Následná profesionální realizace akce je pro nás samozřejmostí. Naše nabídka pokrývá široké spektrum aktivit.Snažíme se co nejvíce přizpůsobit specifické kultuře a individuálním potřebám zadávající organizace, jejím týmům i jednotlivým zaměstnancům. Vždy usilujeme o to, aby všichni účastníci měli ideální podmínky pro dosažení vytyčených cílů. Pro klienta připravujeme netradiční zážitky v přírodním prostředí.

Fotky z úspěšně realizovaných akcí. 

Princip dobrovolného zapojení do účasti „Challenge by Choice“ znamená, že nikdo není nucen dělat nic proti své vůli. Tento princip dodržujeme za všech okolností.   

Teambuilding training

V překladu „budování kolektivu“ je program zaměřený na cílené a strukturované budování a rozvíjení pracovních týmů a jejich tvůrčího a výkonového potenciálu.
Teambuilding lze aplikovat na všechny pracovníky od nejnižšího personálu až k vrcholnému managementu.

Většinou se jedná o víkendovou akci, která bývá vystavěna pomocí outdoorových aktivit, a to zábavnou formou. Účastníci jsou tak přirozenou cestou vedeni k pocitu
zodpovědnosti za tým, zážitky z překonaných překážek vedou následně ke stmelení celé firmy. 

Teamspirit events

Akce na podporu týmového ducha, kde hlavním smyslem programů je příjemný, zajímavý a zábavný společný zážitek účastníků. Je obdobou teambuildingu. Velkou roli hraje neformální prostředí.

Cílem je převážně zábava a rekreace. Teamspirit event můžeme tedy považovat jako odměnu pro pracovní kolektiv. Rovněž umožní účastníkům poznat se v jiném než v pracovním prostředí, což rovněž utužuje týmovou spolupráci. 

Management, leadership, teamwork training

Programy na trénink a rozvoj manažerských dovedností, předpokladů k vůdcovství a kurzy týmové práce.

Další úroveň teambuldingového vzdělávání na základě užší spolupráce s naší společností. Předpokladem těchto trainingů je předchozí teambuldingový training, který pomůže dotvářet jednotlivá specifika.

Management training – školení menší pracovní skupiny, která se nachází v pyramidě vedení Vaší společnosti na jejím vrcholu. Na pozadí herních systémů pohybových her se účastníci tohoto trainingu seznámí s podstatou cílů, vizí a metod.

Leadership training – tento training je zaměřen na vedení jednotlivých pracovních skupin. Týká se zejména diagnostik osobnostních předpokladů vedoucích pracovníků a jejich stylu vedení týmu.

Teamwork training – týmová práce bohužel není přirozenou lidskou výbavou. Musíme se jí tedy učit a to po celý svůj život. Rádi bychom vás provázeli tímto druhem vzdělávání, které je zaměřeno na formální i neformální vztahy ve skupině.   

Free-time aktivity a programy

V dnešní uspěchané době je potřeba využívat volný čas efektivně. Nabízíme Vám jednu z možností - aktivní sportovní vyžití. Cílem je pobavit se a vyzkoušet něco nového.
Máte na výběr z velkého množství aktivit od těch nejméně náročných, až po adrenalinové. Téměř všechny mají i zimní variantu. Příklady některých našich aktivit naleznete níže. Nabízíme možnost absolvovat každou zvlášť, nebo si je sestavit do programu dle vlastního výběru.

Aktivity:

Motorové: Terénní čtyřkolky, Bugyny, Offroad jeepy, Sněžné skútry Střelecké: Lukostřelba, Střelba z kuší, Indiánské flusačky a praky
Lezecké a lanové: Horolezectví, Slaňování, Přemostění, Traverz, Lanové překážky (vysoké, nízké), Ledové lezení
Sporty v přírodě: Výlety na sněžnicích, Výlety na běžkách, Skialpinismus, Nordic walking, Vyjížďky na koni, Cyklistika, Výlety na saních, Rafting, Vodácké výlety, Turistika, Psí spřežení
Ostatní: Bobová dráha, Sáňkařská dráha, Snowtubing, Tandemparagliding, Bungeeruning, Týmové, strategické a kreativní hry - ICEBRAKERS.

 A MNOHO DALŠÍCH DLE VAŠEHO PŘÁNÍ !!!

Speciální programy a expedice

Programy, které využívají neformální atmosféry outdoorového programu při specifických situacích.

Naše programy jsou koncipovány dle přání klienta, a to dle jakkoliv náročného zadání. Jsme si vědomi, že mohou být natolik netradiční, že se nadají "napasovat" na jinou kategorii.

Jedním z takových případů může být organizace programu pro hendikepované, kdy musíme zohlednit nejrůznější postižení klientů a napasovat program a pomůcky při něm použité přímo na míru. Víme, že nic není nikomu nedosažitelné, jde pouze o organizaci a přístup.

Dalším příkladem netradiční akce může být expedice. Jedná se o několikadenní putování spojené s noclehem a přípravou stravy. Takové programy mohou být spojeny například s přesunem skupiny na saních psích spřežení, kdy mushery jsou sami klienti. Také o nocleh, například ve sněžném bivaku a přípravu jídla na otevřeném ohni, se musejí postarat sami. O hledání cesty k dalšímu dílčímu cíli nemluvě.

Firemní a prezentační závody

Pořádání závodů je jednou z našich mnoha činností, ve které máme dlouhodobou zkušenost. Připravíme pro Vás profesionálně zajištěný závod, ať se jedná o malou skupinu, nebo velkou firemní klientelu, zimní či letní prostředí, večerní nebo denní dobu. Celková atmosféra Vás strhne k vynikajícím výkonům, kterým může fandit, nebo se přímo aktivně účastnit, některý z domácích reprezentantů. Poradíme Vám, jaká forma a systém závodu je pro Vás ten pravý, aby si všichni účastníci připadali jako na závodě Světového poháru.

V rámci organizačního zajištění nabízíme doprovodný program pro diváky (Free-time aktivity), zajištění stravování, ubytování, hospitality (stany, cattering) a vše ostatní potřebné pro pohodlný průběh celé akce a případnou vítečnou prezentaci Vašeho výrobku, nebo firmy.

Naší specialitou jsou TOP Lyžařské závody.


Zpět