MÖLLTAL 2012

Tak máme první letní klubový zájezd za sebou. Počasí jsme si z Lánova do Flattachu přivezli vskutku luxusní , parta se sešla adrenalinově optimální a program kola-lyže-traktory (jasně že jsem se spletl a myslím rafty) se snad povedl snad ideálně vyváženýJ

Den první-sobota:

První seznámení s velehorami proběhlo v sobotu při cyklo výletu z vrcholku Grossglockneru (Franz Josef Höhe), kde nám  krom cvakání přehazovaček pěkně cvakaly i zuby. +3°C na začátku sjezdu do Heiligenblutu vyvážilo krásné a slunečné počasí, které nás provázelo celou cestou po cyklostezce až do Flattachu.

Den druhý-neděle:

V neděli jsme stávali s očekáváním, jaké počásko máme připravený na rafting na polodivoké Isel. A bingo, zase „sanšajn“. Partička kolem C.A.M.u si nás rozebrala na 4 raftíky a  souboj s vlnkama mohl začít.  Komu zbylo po raftingu ještě trochu sil, vyrazili z Lienzu na kolech, ostatní využili ve Flattachu možnost testování Scottů a nebo „indy vindy“ využití nabídky Korutan a Korutanské karty. Večer jsme zakončovali v kempu C.A.M. u nějakých těch pivek a grilovaných dobrot.

Den třetí-pondělí:

A konečně v našem živlu a hurá na ledovec. Trochu zamračený vrchol, ale během dopoledne  se slunce naše jasné pevně usadilo na obloze a opalovalo a opalovalo a ledy tály…Lanovka to zapíchla ve 14.00 tak zbývalo ještě do večera spousta času, tak zase hurá na Scotty a do víru tance a zábavy do srdce Korutan.

Den čtvrtý-uterý:

Den odjezdu nebývá nikdy z těch nejveselejších, ale jak vidno na většině vašich našich tvářích, spokojenost převládala nad  zrcadlením starostí  před dlouho cestou domů a myšlenkami nad “ hurá zpátky ke strojům“. Pevně doufáme, že se všem podařilo alespoň na chvilku přepnout na naše programové “EFA vysílání“ a že zafungovalo týmové klubové propojení všeho, o co jsme v průběhu všech čtyřech dní pokoušeli. Všem nám na srdci leží, aby jste  čas strávený na našem zájezdu začlenili do toho lépe stráveného  a že se s námi zase někdy vydáte k dalším ne jen zasněženým vrcholům.

Váš EFA tým

 {fcomment}


Zpět