Profil společnosti

Počátky naší firmy byly úzce spjaty s místem, ve kterém myšlenka založit společnost vznikla. Tedy se Špindlerovým Mlýnem. Čím jiným než sportovní činností a poskytování služeb v cestovním ruchu se v tomto horském regionu zabývat? Roku 2002 byla založena společnost s ručením omezeným "EFA" Edge For All.

Protože jsme všichni ve firmě "odkojeni" sjezdovým lyžováním a snowboardingem, hledali jsme cestu, jak doplnit a zkvalitnit služby právě v této oblasti. Našli jsme si činnost, která nás naplňuje a baví dodnes - Testování lyží. A máme ji vlastně i v názvu firmy "hrana pro vše" - stejně jako hrana vede carvingovou lyži v oblouku, provází nás lyže celou historií firmy. Vzniklo tak první stálé zákaznické testovací centrum lyží v ČR ve spolupráci se značkami Atomic, Scott, TOKO.

Avšak nejen v oblasti lyžařké je potřeba kvalitních a netradičních služeb. Proto jsme se postupem času rozhodli rozšířit naši nabídku o další činnosti především v oblasti teambuildingu. Tedy všemožné sportovní a herní činnosti spojené s utvářením firemního ducha za pomoci rozborů osobnosti a psychologie s celorepublikovou i mezinárodní působností. Naše programy jsou vytvářeny také pro školní a menší skupiny, které si chtějí "jen" vyzkoušet něco z námi nabízených služeb. Pro tento účel jsme vybudovali i EFA Adventure park u letiště v Lánově u Vrchlabí, kde si mohou návštěvníci zajezdit na terénních čtyřkolkách, zastřílet z luků a mnoho dalších činností. Přímo u Adventure parku se nachází Tréninkové a školicí centrum TEDEC, které nabízí prostory pro školení, ubytování i stravování a je vhodným místem pro pořádání nejrůznějších firemních akcí. Sem se také přesunulo sídlo naší společnosti.

Protože ale zůstáváme věrni " naší lyži " a Špindlerovu Mlýnu, najdete nás v zimě v našem Sportovním obchodě a půjčovně lyží, snowboardů a sportovního vybavení, 100metrů po hlavní silnici od náměstí směrem na Medvědín.
V budoucnosti se chceme zaměřit hlavně na další zkvalitňování a rozšiřování námi poskytovaných služeb. Díky blízkému kontaktu s klienty "slyšíme" jejich náměty a podněty, které se budeme snažit realizovat a rozvíjet.

Pevně doufáme, že i v budoucnu se budeme potkávat nejen na svazích našich hor, ale také při dalších sportovních a firemních akcích. 


Zpět